نمایندگی در استان بوشهر
نمایندگی در استان بوشهر ، توکا به بوشهر سفر می کند

اگر علاقه مند به گرفتن نمایندگی در استان بوشهر هستید، نیازمندید یک سری اطلاعات درباره ی منطقه و استان خود داشته باشید تا کسب و کارتان رونق بگیرد.

اینکه برای دریافت نمایندگی نوشیدنی به چه نکاتی باید دقت کنید را بطور مختصر در این مقاله می توانید ببینید.

و اینکه شرایط مورد نیاز برای دریافت نمایندگی توکا چیست را در این مقاله ببینید. 

در این مطلب سعی شده است، هر آنچه شما به عنوان نماینده نوشابه پروبیوتیک در استان بوشهر از آمار و اطلاعات درباره ی این استان نیاز دارید تا تحلیل درستی برای بازار کسب و کار خود داشته باشید در آن گنجانده شود. البته برای اینکه با نوشابه پروبیوتیک آشنا شوید، به مقاله نوشابه پروبیوتیک چیست مراجعه کنید.

 

جمعیت و مساحت استان 

استان زیبا و ساحلی بوشهر با بیش از ۷۰۷ کیلومتر مرز دریایی، یکی از استان های مساعد برای عرضه ی نوشابه ی توکاست. و دریافت نمایندگی در استان بوشهر را به صرفه می کند. این استان با مساحتی حدود ۲۷٬۶۵۳ کیلومتر مربّع، جمعیّتی برابر یک میلیون و 163 هزار و 400  نفر دارد.

بوشهر دارای ۱۰ شهرستان، ۲۴ بخش،۳۷ شهر، 46 دهستان و 192 آبادی است. از شهرستان های مهم و پر جمعیت بوشهر که می توانید روی آن تمرکز و هزینه کنید به شهرستان های بوشهر، دشدستان، گنگان، گناوه و … می توان اشاره کرد.

 

جغرافیا و آب و هوای بوشهر

استان بوشهر از نظر پستی بلندی کلا به دو بخش مختلف جلگه‌ای و کوهستانی تقسیم می شود. قسمت های ساحلی آن که در کناره ی خلیج فارس کشیده شده، بخش  جلگه ای آن است. ادامه ی رشته کوهای البرز نیز قسمت های کوهستانی بوشهر است که در سراسر طول استان امتداد یافته‌ است.

مهم‌ترین و مشهودترین پدیده اقلیمی بوشهر گرمای هواست. به ‌طور کلی آب و هوای بوشهر در بخش ساحلی گرم و مرطوب و در قسمت‌های داخلی گرم و خشک صحرایی است.

این اقلیم گرم و گاهی هم شرجی نوشیدنی خنک و سرد را دلچسب می کند. مردم خونگرم بوشهر حتما برایشان جذاب خواهد بود که این گونه ی جدید نوشابه را که در دنیا نمونه ای ندارد را نیز تجربه کنند. نمایندگی در استان بوشهر اتفاق جالبی برای شما خواهد بود.

 

بوشهر رتبه اول نرخ سواد

می دانیم که سواد یکی از شاخص های مهم در رشد فرهنگی هر استان است. هر چقدر مردم سطح سواد بیشتری داشته باشند توجه به سلامتی و استقبال از محصولات فراسودمند در آنها بیشتر است. حالا نمایندگی در استان بوشهر را از این زاویه نیز بررسی می کنیم.

بر اساس آخرین آماری که در سال 95 منتشر شد، استان بوشهر رتبه اول در نرخ باسوادی جمعیت با 89 درصد را در بین استان ها دارد. این فرصتی به شما می دهد که یک محصول فراسودمند را به افرادی که، سطح سواد بالایی دارند و به سلامتی خود اهمیت می دهند به راحتی عرضه کنید.

 

نمایندگی در استان بوشهر و گردشگری

بوشهر دارای سواحل زیبا، نخلستان‌های سرسبز، گنبدهای نمکی، آثار تاریخی فراوان و گاهی منحصر به فرد است. سواحل ماسه‌ای بوشهر را می‌توان به عنوان یکی از مهمترین جاذبه‌های گردشگری این استان نام برد که در مجموع بیش از 700 کیلومتر ساحل دارد. رونق گردشگری در این استان نمایندگی در استان بوشهر را نیز برای شما رونق می دهد. هوای شرجی ساحل، این مسافران زیاد را حسابی تشنه خواهد کرد.

 

بوشهر منطقه اقتصادی

این استان ساحلی به‌ علت وجود ذخایر نفت و گاز، وجود نیروگاه هسته‌ای، قرار گرفتن در کنار ساحل خلیج فارس و امکان صادرات و واردات دریایی و صنعت صیادی… پایتخت انرژی ایران لقب گرفته‌است. الخصوص تجارت با کشورهای عربی همسایه باعث رونق اقتصادی آن ‌است.

از این روست که این رونق اقتصادی، کسب و کار شما را نیز به خوبی رونق خواهد داد. از طرفی دیگر منطقه بوشهر به خاطر وجود شرکت‌های بزرگ نفتی و اجرای طرح‌های صنعتی بزرگ مانند نیروگاه اتمی بوشهر و کشتی سازی، نیروی انسانی زیادی را به خود جذب کرده‌است. که نمایندگی در استان بوشهر را پرمنفعت و سود ده خواهد کرد.

 

اگر شما نیز تمایل به اخذ نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا و همکار شدن با ما را دارید. می توانید این فرم را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.