نمایندگی در استان فارس
نمایندگی در استان فارس دارای صرفه اقتصادی فراوان

اگر علاقه مند به گرفتن نمایندگی در استان فارس هستید، نیازمندید یک سری اطلاعات درباره ی منطقه و استان خود داشته باشید تا کسب و کارتان رونق بگیرد.

اینکه برای دریافت نمایندگی نوشیدنی به چه نکاتی باید دقت کنید را بطور مختصر در این مقاله می توانید ببینید.

و اینکه شرایط مورد نیاز برای دریافت نمایندگی توکا چیست را در این مقاله ببینید.

در این مطلب سعی شده است، هر آنچه شما به عنوان نماینده نوشابه پروبیوتیک در استان فارس از آمار و اطلاعات درباره ی این استان نیاز دارید تا تحلیل درستی برای بازار کسب و کار خود داشته باشید در آن گنجانده شود. البته برای اینکه با نوشابه پروبیوتیک آشنا شوید، به مقاله نوشابه پروبیوتیک مراجعه کنید.

 

جمعیت و مساحت استان فارس

عدد 4 احتمالا عدد شانس استان فارس است. این خطه از نظر مساحت چهارمین استان کشور و از نظر جمعیت نیز رتبه چهارم را دارد. این استان پهناور مساحتی در حدود ۱۲۲٬۶۰۸ کیلومتر مربع و جمعیتی معادل ۴٬۸۵۱٬۲۷۴ تن را دارد.

بر اساس تقسیمات کشوری ، استان فارس به ۲۹ شهرستان، ۱۰۰ شهر، ۸۳ بخش و ۲۰۴ دهستان تقسیم شده‌است. علاوه بر این شهر شیراز که مرکز استان است پنجمین شهر پرجمعیت کشور محسوب می شود. پس همینطور که می بینید ما با یک بازار کسب گسترده برای نمایندگی در استان فارس رو به رو هستیم.

فارس همچنین یک منطقه مهم عشایری در ایران است و بزرگترین ایل ایران یعنی ایل قشقایی با شش طایفه در فارس به کوچ روی ادامه می دهند. که شما می توانید روی این بخش از جمعیت استان فارس نیز تمرکز کنید.

 

جغرافیا و آب و هوای فارس

استان فارس از نظر آب و هوایی نیز محیط مناسبی برای عرضه ی نوشابه ی پروبیوتیک فراهم می کند. این استان از نظر پستی و بلندی به دو بخش ناحیه شمالی که از رشته کوهای به هم پیوسته‌ای و گردنه‌های صعب‌العبور و دره‌های عمیق تشکیل شده. ناحیه جنوبی که در فاصله بین رشته‌کوه‌های فرعی دشت‌های حاصلخیزی است، که مزارع از طریق رودهای متعددی آبیاری می‌شوند.

گستردگی استان فارس آنچنان است که از یک طرف به کوهای زاگرس وصل است و از طرف دیگر در نزدیکی آب های خلیج فارس قرار دارد. این عاملی شده تا آب و هوای استان متنوع شود و ما 3نوع شرایط متفاوت داشته باشیم.

ناحیه ای دارای آب و هوای کوهستانی و زمستان های سرد است. بخش مرکزی آب و هوای نسبتاً معتدل همراه با بارندگی و تابستان‌ها ی گرم و خشک دارد. و قسمت دیگری که دارای آب و هوای گرم و خشک است و در زمستانها معتدل و تابستان‌ها بسیار گرم است. این تسلط گرما در بخش زیادی از استان فارس و بیشتر از آن شرجی بودن قسمتی از این خطه مردم را به سمت نوشیدنی های سرد سوق خواهد داد و نمایندگی در استان فارس را از نظر اقتصادی به صرفه خواهد کرد.

 

مناطق گردشگری فارس

سرزمین فارس دارای قدمت تاریخی چند هزار ساله و مهد تمدن ايران زمين است. تقریباً از یازده سده قبل از میلاد مسیح محل زندگی طایفه‌ ای بنام پارس بوده و به همین مناسبت به پارس موسوم گردیده. قدمت زیاد این منطقه باعث شده این استان آثار باستانی فراوانی داشته باشد.

تخت جمشيد، نقش رستم، قصر اردشیر بابکان، تخت سلیمان، بقعه خواجوى كرمانى، بقعه شريف شاهچراغ، بازار وكيل، حمام وکیل، مسجد جامع عتيق، باغ ارم، نارنجستان قوام، ارگ كريم‏خانى و بسیاری دیگر… از آثار تاریخی و مناطق گردشگری این استان است.

از طرف دیگر فارس پایتخت شعر و ادب ایران شمرده می شود و با حافظیه، سعدیه و… علاقمندان زیادی از این دسته را نیز به سوی خود جذب می کند.

این استان رنگارنگ علاوه بر آثار تاریخی و ادبی از زیبایی های طبیعی نیز بی بهره نیست. آبشار مارگون مرتفع ترین آبشار چشمه ای ایران ، تنگ بستانک، دریاچه مهارلو، دریاچه ی پریشان، غار شاپور و… برخی از این آثار طبیعی و گردشگری هستند. فراوانی جاذبه های تاریخی، فرهنگی و طبیعی این استان را به یک منطقه گردشگر پذیر عالی تبدیل می کند، که همین عامل افزایش جمعیت غیر ساکن و ایجاد درآمدی فزاینده برای نمایندگی در استان فارس است.

 

نمایندگی در استان فارس و صرفه اقتصادی

جالب است بدانید عدد 4 هنوز شماره شانس فارسی هاست، فارس از نظر هزینه رتبه چهارم در کشور را دارد. از قرار معلوم است فارسی ها حسابی دست به جیب و خوش خرجند. پس نگران فروش نرفتن محصولات خود نباشید.

کشارزی بین مدم رونق زیادی دارد و بالاترین میزان درآمد را برایشان داشته است. طوری که رتبه اول تولید گندم را نیز در کشور از آن خود کرده اند. وجود پالایشگاه های مهم نفتی و گازی، شرکت های پتروشیمی، شهرک های صنعتی، کارخانجات خودروسازی، ذوب آهن و فولاد، معادن سنگ های قیمتی، وجود ذخایر نفت و گاز همگی این استان ارزشمند را از نظر اقتصادی قدرتمند کرده است. چنان که رتبه پنجم درآمدزایی در کشور را طبق آمارها از آن خود کرده است.

درآمد به صرفه برای نمایندگی در استان فارس و بطور کلی در هر استانی منوط به سطح درآمد مردم و قدرت هزینه کردن آنهاست. با توجه به میزان درآمد و هزینه ی مردم فارس می توان درآمدزا بودن دریافت نمایندگی این محصول را تخمین زد.

اگر شما نیز تمایل به اخذ نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا و همکار شدن با ما را دارید. می توانید با شماره ی 09184701700 تماس حاصل فرمایید و یا  این فرم را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.