نمایندگی در استان هرمزگان
نمایندگی در استان هرمزگان ، استانی با قدرت اقتصادی و سود بالا

اگر علاقه مند به گرفتن نمایندگی در استان هرمزگان هستید، نیازمندید یک سری اطلاعات درباره ی منطقه و استان خود داشته باشید تا کسب و کارتان رونق بگیرد.

اینکه برای دریافت نمایندگی نوشیدنی به چه نکاتی باید دقت کنید را بطور مختصر در این مقاله می توانید ببینید.

و اینکه شرایط مورد نیاز برای دریافت نمایندگی توکا چیست را در این مقاله ببینید.

در این مطلب سعی شده است، هر آنچه شما به عنوان نماینده نوشابه پروبیوتیک در استان هرمزگان از آمار و اطلاعات درباره ی این استان نیاز دارید تا تحلیل درستی برای بازار کسب و کار خود داشته باشید در آن گنجانده شود. البته برای اینکه با نوشابه پروبیوتیک آشنا شوید، به مقاله نوشابه پروبیوتیک مراجعه کنید.

 

جمعیت و مساحت استان هرمزگان

نمایندگی در استان هرمزگان احتمالا باید چیز جذابی باشد. یک استان کاملا ساحلی و شرجی و البته کاملا گردشگر پذیر بستر مناسبی برای عرضه ی یک نوشیدنی سرد است. این استان حدود ۶۸هزار کیلومتر مربع مساحت دارد که از این نظر هشتمین استان کشور است.

قسمت جنوبی هرمزگان را آب‌های گرم خلیج‌فارس و دریای عمان در نواری به طول تقریبی ۹۰۰ کیلومتر دربرگرفته‌است. و ما با یک استان کاملا ساحلی مواجه هستیم. مرکز استان شهر بندرعباس است که امروزه به‌عنوان یکی از شهرهای بزرگ ایران  است.  

استان هرمزگان دارای ۱۳ شهرستان، ۲۳ شهر، ۳۳ بخش و ۷۱ دهستان و ۲۱۷۰ آبادی دارای سکنه است. بنا بر آخرین سرشماری به‌عمل آمده جمعیت استان هرمزگان ۱۷۷۶۴۱۵ نفر است.

 

جغرافیا و آب و هوای هرمزگان

بخش زیادی از استان هرمزگان  منطقه ی کوهستانی است. کوه‌های آن ادامه رشته کوه‌های زاگرس اند. این رشته کوه ها در سرتاسر شمال هرمزگان کشیده شده. این ارتفاعات از شمال به سمت جنوب به تپه ماهورهای آهکی، گچی و شنی منتهی شده و به زمین‌های پست ساحلی خلیج فارس و دریای عمان می رسد.

با توجه به قرار گرفتن استان هرمزگان در منطقه فوق حاره‌ای، گرمی هوا مهم‌ترین پدیده آن است. هرمزگان از مناطق گرم و خشک ایران است و هوای بخش ساحلی در تابستان‌ها بسیار گرم و مرطوب است.

از ویژگی‌های آب و هوایی استان هرمزگان، یک فصل طولانی گرم و شرجی و یک فصل کوتاه خنک است. فصل تابستان از اوایل اسفند شروع می‌شود و در ماه‌های تیر و مرداد به اوج خود می‌رسد. فصل خنک هم همراه با خشکی هوا در حدود سه ماه از اوایل آذرماه شروع می‌شود.

در این هوای گرم حقیقتا یک نوشیدنی خنک دلچسب است. الخصوص با ذائقه ی ایرانی یک نوشابه ی خنک و دلپذیر اما سلامتی بخش. در اینجا شما ماه های بیشتری برای عرضه ی نوشیدنی سرد خود دارید. نمایندگی در استان هرمزگان برای نوشابه توکا فرصت کسب و کار پر منفعتی را با تعداد روزهای سال بیشتر و مشتریان فراوان تر رقم خواهد زد.

 

مناطق گردشگری استان هرمزگان

استان هرمزگان دارای تاریخی با قدمت چند هزارساله است. تاریخ استان هرمزگان با تاریخ خلیج‌فارس در هم گره خورده است. بندرها و جزیره های هرمزگان در دوره های گوناگون از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده. دریای پارس از کهن ترین دریاهای جهان به شمار می رود.

شواهدی نیز مبنی بر پیدایش و توسعه دریانوردی در آن دوران وجود دارد. هرمزگان از دیرباز محل اولین اجتماع‌ها و مرکز آبادی و نخستین حکومت‌های با فرهنگ بوده است.

استان هرمزگان دارای ویژگی های زیادی می باشد، یکی از این ویژگی ها که باعث منحصر به فرد شدن آن شده است، جاذبه های گردشگری بی نظیر آن است.  این استان سرشار از مناطق دیدنی طبیعی و بکر، آثار تاریخی و موزه ها، مناطق گردشگری ساحلی، بنادر و اماکن تفریحی و مراکز خرید است.

نقاشی منحصر به فرد طبیعت آبشار تزرج ، آبشار پلکانی و فصلی بِدو، پل لاتیدان طولانی ترین پل تاریخ ایران، قلعه اسرارآمیز فین، خرسین بکرترین غار نمکی، موزه مردم شناسی بندر کنگ، پارک ساحلی مرجان ومناطق دیدنی بسیاری دیگر از جاذبه های گردشگری استان هرمزگان است.

سواحل رویایی هرمزگان خود به تنهایی گردشگر فراوانی را به استان وارد می کند. تور گردشگری جزایر خلیج فارس نیز علاقمندان زیادی دارد. با وجود جاذبه های گردشگری فراوان این استان سالانه توریسم زیادی را به خود جذب می کند. به طوری که این استان ساحلی زیبا امسال سومین مقصد گردشگری مسافران نوروزی بوده است.

برای نمایندگی در استان هرمزگان شما علاوه بر جمعیت ثابت با جعیت غیرساکن بسیار زیادی مواجه هستید، چنان که در نوروز امسال تنها شش میلیون و720هزار و96نفر اقامت نوروزی در هرمزگان ثبت شده است.

 

نمایندگی در استان هرمزگان و قدرت اقتصادی استان

بنا به گفته ی استاندار هرمزگان، این استان پایتخت اقتصادی کشور محسوب می شود. و جزو پردرآمدترین استان‌های ایران است. برای بررسی صرفه اقتصادی دریافت نمایندگی در استان هرمزگان کمی به قدرت اقتصادی آن می پردازیم.

بندرعباس که مرکز استان است، یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز مهم فعالیت‌های اقتصادی و تجاری است. این شهر نقش مهمی در زمینه صادرات و واردات کشور ایفا می‌کند. تأسیسات مهم دریایی و زیربنایی کشور در این شهر قرار دارند.

عمده فعالیت مردم استان هرمزگان در زمینه کشاورزى، ماهیگیرى، حمل و نقل دریایى و شیلات است. نئارک چنین گفته که هیچ یک از سواحل را در طول سفر دریایی خود مانند سواحل خلیج‌فارس آباد و مزروع ندیده است. 

استان هرمزگان هم‌چنین در بخش ذخایر معدنی، دارای معادنی از قبیل نفت، گاز، کرومیت، خاک سرخ سنگ ‌گچ و آهک، نمک، گوگرد و آهن است. جزایر کیش و قشم به عنوان مناطق آزاد تجاری از لحاظ اقتصادی برای این استان سود سرشاری را به دنبال دارند. همچنین دارای چهار منطقه ویژه اقتصادی و 22 شهرک صنعتی است.

این ها نمونه های از قدرت اقتصادی این استان است که سرمایه گذاری برای نمایندگی در استان هرمزگان را منطقی و به صرفه می کند. و شما می توانید به اخذ نمایندگی نوشابه پروبیوتیک در استان گرم و ساحلی هرمزگان با منفعت اقتصادی بالا فکر کنید.

اگر شما نیز تمایل به اخذ نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا و همکار شدن با ما را دارید. می توانید با شماره ی 09184701700 تماس حاصل فرمایید و یا  این فرم را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.