نمایندگی در استان همدان
نمایندگی در استان همدان ، سرزمین علم و فرهنگ

اگر علاقه مند به گرفتن نمایندگی در استان همدان  هستید، نیازمندید یک سری اطلاعات درباره ی منطقه و استان خود داشته باشید تا کسب و کارتان رونق بگیرد.

اینکه برای دریافت نمایندگی نوشیدنی به چه نکاتی باید دقت کنید را بطور مختصر در این مقاله می توانید ببینید.

و اینکه شرایط مورد نیاز برای دریافت نمایندگی توکا چیست را در این مقاله ببینید.

در این مطلب سعی شده است، هر آنچه شما به عنوان نماینده نوشابه پروبیوتیک در استان همدان  از آمار و اطلاعات درباره ی این استان نیاز دارید تا تحلیل درستی برای بازار کسب و کار خود داشته باشید در آن گنجانده شود. البته برای اینکه با نوشابه پروبیوتیک آشنا شوید، به مقاله نوشابه پروبیوتیک مراجعه کنید.

 

جمعیت و مساحت استان همدان

استان همدان از قدیم سرزمین علم و فرهنگ و ادب ایران است. این استان زیبا و مطبوع در بخش غربی ایران واقع شده است. و شهر باستانی همدان مرکز آن است. همدان 19هزار و 493 کیلومتر متر مربع مساحت دارد. و در رتبه 23 در میان استان ها از نظر وسعت قرار می گیرد.

و اما از نظر جمعیت با رقمی برابر یک میلیون و 738 هزار و 234 نفر، در رتبه هفدهم ایستاده است. همدان و ملایر بزرگ‌ترین شهرهای این استان هستند، که برای فعالیت در زمینه ی نمایندگی در استان همدان از تمرکز بر روی این دو شهر می توانید شروع کنید.

این استان در در ابتدا بخشی از استان کرمانشاه بود که در سال ۱۳۵۲ از کرمانشاه جدا و به استان مستقل تبدیل شد. که شامل ۹ شهرستان، ۲۵ بخش، ۳۰ شهر، ۷۳ دهستان و ۱۱۲۰ روستا است.

 

جغرافیا و آب و هوای همدان

همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با 3 هزار 574 متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید. همچنین رودخانه و چشمه سارهای فراوان را دارا می باشد، که مهمترین آنها رودخانه گاماسیاب نام دارد که یکی از بلندترین رودخانه های کشور است.

این منطقه از ایران دارای زمستان های سرد و پر برف و باران و تابستان های با هوای معتدل می باشد.  آب وهوای استان، تحت تأثیر عوامل مختلفی مانند عرض جغرافیایی، ارتفاع، مکان، امتداد کوه‌ها و فاصله از دریاست. به طور کلی آب و هوا در نتیجه وجود کوه‌های مرتفع، رودخانه‌ها و پستی و بلندی‌های زیاد، به شدت متغیر است.

در هوای معتدل تابستان نوشابه پروبیوتیک می تواند برای مردم همدان نشاط و سلامت را به ارمغان آورد.

 

نوشابه پروبیوتیک در میان فرهنگ و ادب و ورزش

استان همدان از دیرباز به فرهنگ و ادب شهره است و یکی از مراکز علم و دانش و شعر ادب بوده. در گذشته دانشمندان بزرگ شهرهای دیگر به منظور استفاده از دانش رایج آن زمان و استفاده از آب و هوای لطیف به این استان مسافرت می‌کردند و در این استان علما و دانشمندان بزرگی پرورش یافته‌اند.

بررسی استان همدان از نظر علم و فرهنگ از این جهت برای نمایندگی در استان همدان قابل توجه است که شما با یک محصول خانواده سلامت رو به رو هستید. و مواجهه با مردمی که دارای علم و فرهنگ و اندیشه روشن هستند کار شما را راحت تر خواهد کرد. و پذیرش و جایگزینی یک نوشیدنی فراسودمند و کم خطرتر و سالم تر برایشان آسان تر خواهد بود.

هر چند این استان تنها در علم و ادب زبانزد نیست، بلکه از نظر ورزشی نیز ید طولایی دارد. . ورزش باستانی در استان همدان دارای سابقه دیرینه‌ای است.  ورزش زورخانه ای و پهلوانی، کشتی، اسب سواری و … از ورزش های مهم و پرافتخار این استان است. به علت فعالیت و تعریق ورزشکاران، آنها به شدت به مصرف نوشیدنی نیازمندند. مصرف نوشابه پروبیوتیک می تواند برای این قشر که بیشتر به نوشیدنی های سالم نیازمندند، سرشار از شادابی و انرزی باشد. برای نمایندگی در استان همدان از این قشر استان نیز غافل نشوید.

و از نظر علمی نیز با وجود مراکز دانشگاهی بوعلی سینا، آزاد اسلامی، پیام نور و پزشکی و غیره به عنوان یکی از قطب‌های دانشگاهی کشور شناخته شده است.

 

نمایندگی در استان همدان و گردشگری

استان پر جاذبه و دیدنی، تاریخی و توریستی همدان قدمتی بیش از 3 هزار سال دارد. هرودت مورخ معروف یونانی مبنای این شهر را به دیااکو، نخستین شهریار ماد نسبت می‌دهد.  همدان یک استان با قدمت فراوان است که از نظر آثار باستانی و تاریخی بسیار قدرتمند است.

در شهرستان همدان به تنهایی 12 حمام تاریخی، 15 کاروانسرا، یک پل، 29 خانه، 32 مسجد، 12 مقبره، دو کلیسا، 16 کتیبه، نقوش و مجسمه، یک دره طبیعی، یک بازار تاریخی و صدها اثر تاریخی ، توریستی ، تفریحی وجود دارد.

این موضوع استان را به یک منطقه گردشگر پذیر عالی تبدیل می کند. بطوری که در حال حاضر استان همدان از نظر داشتن مراکز تاریخی و دیدنی به عنوان پنجمین شهر فرهنگی و توریستی کشور شناخته شده است.  ورود بیش از 11 میلیون گردشگر به استان در نیمه ی ابتدایی سال خود گویای قدرت گردشگر پذیر بودن این ناحیه است.

این رقم بالای گردشگرپذیر بودن برای نمایندگی در استان همدان، مشتری های جدید و فراوانی را برای شما به ارمغان می آورد.

اگر شما نیز تمایل به اخذ نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا و همکار شدن با ما را دارید. می توانید با شماره ی 09184701700 تماس حاصل فرمایید و یا  این فرم را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.