نمایندگی در استان کرمان
نمایندگی در استان کرمان ، اولین استان در جذب گردشگر و وسعت

اگر علاقه مند به گرفتن نمایندگی در استان کرمان  هستید، نیازمندید یک سری اطلاعات درباره ی منطقه و استان خود داشته باشید تا کسب و کارتان رونق بگیرد.

اینکه برای دریافت نمایندگی نوشیدنی به چه نکاتی باید دقت کنید را بطور مختصر در این مقاله می توانید ببینید.

و اینکه شرایط مورد نیاز برای دریافت نمایندگی توکا چیست را در این مقاله ببینید.

در این مطلب سعی شده است، هر آنچه شما به عنوان نماینده نوشابه پروبیوتیک در استان کرمان  از آمار و اطلاعات درباره ی این استان نیاز دارید تا تحلیل درستی برای بازار کسب و کار خود داشته باشید در آن گنجانده شود. البته برای اینکه با نوشابه پروبیوتیک آشنا شوید، به مقاله نوشابه پروبیوتیک مراجعه کنید.

جمعیت و مساحت استان کرمان

استان کرمان قسمت زیادی از ناحیه ی مرکزی ایران را در بر گرفته و بیشتر از ۱۱ درصد ایران را کرمان تشکیل می دهد. کرمان از نظر مساحت رتبه ی اول را از آن خود کرده و پهناورترین استان ایران است.

این استان وسیع ۱۸۳٬۲۸۵ کیلومتر مربع مساحت دارد. و با ۳میلیون، ۱۶۴ هزار و ۷۱۸ نفر جمعیت مقام هفتم از نظر جمعیت را نیز از آن خود کرده است.

مرکز استان کرمان، کلانشهر کرمان است که از شهرهای بزرگ ایران به حساب می آید. براساس آخرین تقسیمات کشوری، استان کرمان دارای۲۲ شهرستان، ۶۳ شهر، ۵۳ بخش و۱۴۳ دهستان است.

این استان با این وسعت و جمعیت بستر بسیار مناسبی برای نمایندگی در استان کرمان از نظر جمعیتی فراهم می کند. و دارای ظرفیت بالای جذب مشتریان است.

جغرافیا و آب و هوای استان کرمان

این استان یکی از مرتفع‌ترین استانهای کشور است و شهر لاله زار آن بلندترین شهر و بام ایران است. کرمان سومین مرکز استان مرتفع ایران بعد از شهرکرد و یاسوج است و به علت وجود قله های مرتفع و متعدد بهشتی برای کوهنوردان ‌است.

استان کرمان هم دارای کوه های مرتفع و هم دشت های پهناور است و همین باعث تنوع آب و هوایی آن شده است.  تنوع آب و هوایی کرمان از گرم و شدیداً خشک متمایل به نه چندان خشک تا کویری، و در برخی از نقاط هوایی معتدل و سرد برخوردار است.

آب و هوای کرمان، در نواحی شمالی خشک، در جنوب گرم و مرطوب و درجنوب غربی و مرکز سرد و کوهستانی است.  تسلط گرما در دو بخش کرمان از زاویه ی دیگری نیز بستر مناسبی را برای نمایندگی در استان کرمان فراهم می کند. گرمای خشک و مرطوب این استان و کویرهای پهناور آن بازار عرضه ی نوشیدنی های سرد را با  استقبال مواجه می کند. و نمایندگی نوشابه پروبیوتیک را در این استان مقرون به صرفه می کند.

نمایندگی در استان کرمان و صنعت گردشگری 

کرمان از استان‌های مهم و تاریخی کشور است و با ۶ اثر ثبت شده در  یونسکو  رتبه اول را در ایران از این لحاظ دارد .این شهر در حوزه ی گردشگری تنوع خاصی دارد، که سلیقه های مختلف را جذب می کند و رضایت هرکس با هرعلاقه ای را تامین می کند.  از جاذبه های تاریخی گرفته، تا جاذبه های طبیعی، مذهبی، موزه ها و مراکز تفریحی…

گردشگری در استان کرمان نقطه قوت درآمدزایی در این استان است، به طوری رتبه برتر را در کشور کسب است. طی سه سال گذشته بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان درآمد صنعت گردشگری استان کرمان بوده که ۱۵ میلیون دلار آن حاصل گردشگری خارجی و مابقی آن مربوط به گردشگری داخلی است. با توجه به توسعه گردشگری در این منطقه و وجود آثار تاریخی فراوان ورود گردشگران چه داخلی و چه خارجی ۴۰ تا ۵۰ درصد افزایش یافته است.

جالب است بدانید گردشگری یکی از بزرگ‌ترین صنایع خدماتی دنیا محسوب می‌شود که در زمینه ایجاد اشتغال و درآمدزایی بسیار موثر است. توسعه بخش گردشگری استان کرمان باعث رشد ۲۵ تا ۳۰‌درصدی شاغلان این بخش شده؛ صنعت گردشگری در استان کرمان به عنوان سومین محور توسعه اقتصادی استان در کنار صنعت، معدن و کشاورزی محسوب می‌شود.

توجه به این موضوع در جهت دریافت نمایندگی در استان کرمان نه تنها از نظر افزایش سطح درآمد مردم و زیاد شدن قدرت خرید آنها قابل توجه است. بلکه مشتریان غیرثابت شما را افزایش می دهد و اخذ نمایندگی در استان کرمان را سود ده خواهد کرد.

اگر شما نیز تمایل به اخذ نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا و همکار شدن با ما را دارید. می توانید با شماره ی ۰۹۱۸۴۷۰۱۷۰۰ تماس حاصل فرمایید و یا  این فرم را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.