نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا در ۵ استان ، شما هم همکار ما شوید.

نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا را با این سوال شروع می کنیم که چرا در سبد فروشگاه خود نوشابه پروبیوتیک را داشته باشیم؟

ما شاهد رقابت بالا در بخش خرده فروشی و عمده فروشی محصولات سوپر مارکتی هستیم. برای اینکه بتوانیم فروش خود را افزایش داده و درآمد بیشتری را کسب کنیم باید بتوانیم بازار را خوب تحلیل کرده و با محصولات جدید آشنا شویم. برای کسب اطلاع بیشتر در مورد این نوشیدنی خواص نوشابه پروبیوتیک توکا را مطالعه نمایید.

این نوشابه جدید که خواص درمانگری و طعم متناسب با ذائقه ایرانی دارد یکی از همین دست محصولات است که با خلق بازار جدید توانسته در استان هایی که وارد شده است به نمایندگانش سود بالایی را برساند و در سبد خرید خانوارهایی که نمی توانند از نوشابه چشم پوشی کنند و از طرفی به سلامتی نیز اهمیت می دهند جای خود را باز کند.

حال نظر شما را به یک نکته دیگر در حوزه محصولات سوپر مارکتی جلب می نمایم. اساسا جلب رضایت مشتری و وفادار سازی آن پروسه ای زمانبر است و بخاطر ماهیت کالای سوپر مارکتی اگر محصول در سبد فروشگاه ما نباشد می تواند خیلی راحت باعث از دست دادن مشتریان شود چون معمولا مشتری ها فروشگاهی را انتخاب می کنند که کالا های خاصی را داشته باشد.

نوشابه پروبیوتیک توکا در شهرهای زیر همکارانی دلسوز، خلاق و با انگیزه را به عنوان نمایندگی پذیرش می نماید

پذیرش نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا در استان مرکزی:

استان مرکزی با جمعیتی  بالغ بر ۱۴۲۹۴۷۵ یک بازار بزرگ در اختیار دارد که به علت ماهیت صنعتی بودن این شهر باعث شده کسب و کار ها سریع بتوانند در آن رشد نموده و از طرفی بخاطر شرایط آب و هوایی نیز برای نوشیدنی ها یک مکان بکر می باشد.

برای دریافت نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا در استان مرکزی با شماره زیر تماس حاصل نمایید: ۰9365981885

پذیرش نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا در استان قم:

استان قم به علت شرایط ویژه جغرافیایی که دارد باعث شده که فروش نوشیدنی در این نقطه از کشور رشد بسزایی داشته باشد. همچنین زوار بسیار زیادی که به این استان و شهر قم تردد دارند نیز خود بازاری بلقوه بوجود آورده است که برای نمایندگی نوشابه پروبیوتیک در قم یک پتانسیل بالا را بوجود می آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس حاصل نمایید: ۰9365981885

پذیرش نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا در استان کردستان:

این استان کردنشین با جمعیت ۱٬۶۰۳٬۰۱۱  که بیشتر نفوس آن در مرکز استان سنندج هستند و ارتباطات نزدیک مردمی با عمده فروشان و خرده فروشان باعث تسریع فروش مویرگی شده است.

پذیرش نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا در استان همدان:

استان همدان با جمعیت 1,738,234  و قدمت تاریخی خود همیشه یکی از استان های مورد توجه در زمینه های مختلف بوده است عمده فروشی در این شهر قدمتی طولانی دارد و جذب محصولات جدید مزیتی بوده که عمده فروشان و خورده فروشان همدان همیشه از آن سود بسیاری برده اند. توکا قصد دارد همکارانی در فروش نوشابه پروبیوتیک در همدان داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس حاصل نمایید: ۰9365981885

 

پذیرش نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا در استان خوزستان:

استان خوزستان یکی از پر جمعیت ترین مناطق ایران به شمار می آید و همجواری آن با کشور های خلیج فارس خود مزیتی برتر به این استان داده است تعداد نفوس این منطقه تاریخی ۴٬۷۱۰٬۵۰۶ براورد شده است که بازاری بزرگ و بشدت جذاب را بوجود آورده است ما به همکارانی که قصد نمایندگی نوشابه توکا را در این استان را داشته باشند تسهیلات ویژه ای اعطا می نماییم و از خدمات این برند به صورت کامل برخوردار می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس حاصل نمایید: ۰9365981885

پذیرش نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا در استان ایلام:

ایلام با جمعیت ۵۸۰۱۵۸ و مرز با عراق منطقه بکر فروش نوشیدنی های جدید و سودمند است. از طرف دیگر وجود مرز مشترک با عراق باعث شده که پتانسیل های خوبی برای صادرات در این شهر شکل گیرد توکا در این استان به دنبال نمایندگانی همراه برای بسط بازار و فروش در سطح این استان است

برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس حاصل نمایید: ۰9365981885