نمایندگی نوشیدنی ها
نمایندگی نوشیدنی ها و یک انتخاب صحیح و پر سود برای شما

دراخذ نمایندگی نوشیدنی ها به چه نکاتی توجه کنیم تا انتخاب درست و پر سود داشته باشیم؟ آیا به این فکر کرده اید که انتخاب درست و حساب شده ی یک محصول برای نمایندگی چقدر در شروع کسب و کار شما جدی است؟

اخذ نمایندگی مسلما سرمایه زیادی بر شما تحمیل خواهد کرد و انتخاب ناصحیح محصول یا برند و تحلیل نکردن بازار هدف شاید ضرر زیادی را به دنبال داشته باشد.

 

نمایندگی نوشیدنی ها و یک بازار پر سود

مردم ایران مردم پر مصرفی هستند و این را آمارها می گویند. بر طبق آمار جهانی ایرانی ها در خیلی از موارد بخصوص نوشیدنی ها سرانه مصرف بالاتری نسبت به مصرف جهانی دارند. و این برای شما که به دنبال نمایندگی نوشیدنی ها هستید، یعنی یک بازار پر سود. اما مسئله اینجاست که تنها یک انتخاب صحیح است که شما را به یک سود واقعی می رساند.

شما برای دریافت نمایندگی نوشیدنی ها ، مانند سایر نمایندگی ها نیاز به یک تحلیل درست از چند جهت دارید. تحلیل درست و واقعی از بازار هدف و علایق آنها، اطلاعات کامل درباره ی محصول و شناخت صحیح برند مورد نظر و توانی های آن در ارائه محصول خود.

 

نمایندگی نوشیدنی ها و یک تحلیل همه جانبه

بازار هدف شما همان منطقه ای ست که در آن فعالیت می کنید. حتما آمار صحیحی از جمعیت شهر یا منطقه خود داشته باشید.

در وحله بعد ببینید افرادی که در آن منطقه ساکن هستند یا تردد دارند از چه قشری اند. به فرض اگر دانشگاهی در آنجاست، تردد افراد جوان بیشتر است. یا اگر منطقه صنعتی و پر از کارخانه است، تردد کارگران را دارید. هر کدام  از آنها ذائقه متفاوت خود را در انتخاب نوشیدنی دارند.

آیا سطح درآمد مردم به قدری است که به نوشیدنی های معمولی و ارزان بسنده می کنند، یا به دنبال نوشیدنی های لوکس هستند ؟ محصولی را که انتخاب می کنید، از نظر قیمت به اصطلاح برای مردم بصرفه و اندازه جیب آنها باشد. 

کیفیت گزینه مهمی ست که در انتخاب محصول برای نمایندگی نوشیدنی ها باید به آن توجه کنید. نوشیدنی محصولی است که عدم کیفت آن، هم در طعم و هم در سلامت آن تاثیر مستقم دارد. مردم را دست کم نگیرید آنها زود محصول بی کفیت را کنار خواهند زد.

مردم، بخصوص جوانان علاقه مند به طعم ها و تجربه های جدید هستند. محصولی که ویژگی جدید و متفاوتی داشته باشد برای افراد جذاب و کنجکاوی برانگیز است، بخصوص اگر نمونه و مشابه دیگری نداشته باشد. پس در ابتدا به دنبال محصولات جدید و بدون مشابه بروید.

سلامت چیزی ست که این روزها مردم خیلی به آن اهمیت می دهند. اگر محصول شما در رده ی حوزه ی سلامت باشد و مزایای سلامتی بخش داشته باشد، برای مردم بسیار خوشایند است.

طعم را از قلم نیاندازد، خوشمزه و خوش طعم بودن نوشیدنی علاو بر آن هماهنگ بودن با ذائقه مردم را حتما در نظر داشته باشید.

بعد از برسی بازار هدف و انتخاب محصول در کسب نمایندگی نوشیدنی ها ، توجه به انتخاب نوع برند نوشیدنی هم بسیار ضروری است. از برندهای که مدت هاست فعالیت می کنند ولی مردم به آن توجهی نکرده اند دوری کنید. توجه کنید برند مورد نظر اگر در زمینه تبلیغات فعال است، این بطور خودکار تبلیغات کسب و کار شما را نیز رونق خواهد داد.

 

نمایندگی نوشیدنی ها و انتخاب نوع نوشیدنی

برای کسب نمایندگی نوشیدنی ها شما انتخاب های متنوعی دارید از آب معدنی گرفته تا آبمیوه، نکتار، انواع نوشیدنی ها در طعم های مختلف و یا انواع نوشابه، دلستر و …

اما انتخاب شما کدام است؟

آمارها می گویند ایرانی ها از انواع نوشیدنی ها بیشتر از همه نوشابه مصرف می کنند. نوشابه ها با طعم خوبی که دارند بسیار پر طرفدار هستند. اما نمایندگی نوشابه هایی که مدت هاست در بازار است کار را برای شما سخت خواهد کرد، آنها نمایندگان قدرتمندی دارند که بازار را در اختیار داشته و شما ر از گردونه خارج خواهند کرد.

اما همین که یک برند جدید و تازه کار را انتخاب کنید کافی نیست، انتخاب شما باید قدرت رقابت با برندهای کهنه کار را داشته باشد. محصول تولیدی آن، ویژگی یا مزیتی داشته باشد که آن را از کالاهای مشابه متمایز کند و یک پله بالاتر قرار دهد، تا بتواند در بازار رقابت حرفی برای گفتن داشته باشد و جای خود را باز کند.

 

نوشابه پروبیوتیک

نوشابه پروبیوتیک دارای باکتری های زنده ی پروبیوتیک است و این یک مزیت رقابتی عالی ست که این نوشابه را از سایر نوشیدنی های مشابه متمایز می کند. مضرات نوشابه تا حد زیادی در این نوشیدنی کاسته شده و استفاده از استویا در آن این نوشیدنی را به یک نوشابه تقریبا رژیمی نیز تبدیل کرده است. طعم این نوشابه با نمونه های مشابه تفاوتی ندارند و از آنجا که دارای خواص سلامت زاست و یک نوشیدنی فراسودمند محسوب می شود به راحتی می تواند جایگزین نمونه های مشابه که دارای مضرات هستند شوند.

 

اگر شما تمایل به اخذ نمایندگی نوشابه پروبیوتیک توکا و همکار شدن با ما را دارید. می توانید این فرم را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.