نوشیدنی_فراسودمند_توکا
نوشیدنی فراسودمند

حتما در خرید مواد غذایی مورد نیازتان به نشان سیب سلامت برخورد کرده اید اما ایا تا به حال با نشان “فراسودمند ” هم آشنا شده اید؟!

با اینکه به نظر می رسد واژه “فراسومند” یک اصطلاح جدید است اما به هیچ وجه اینطور نیست ! نوشیدنی هایی در طب سنتی ایران و چین وجود دارند که در دسته فراسومند ها قرار می گیرند این نوشیدنی ها علاوه بر عملکردهای عادی که برای بدن انجام می دادند فواید دیگری نیز داشتند که سالها این نوشیدنی ها را محبوب مردم کرده بود .

امروزه صنایع غذایی در سراسر دنیا به منظور بهبود روند سلامتی در مردم گروهی از مواد غذایی را به عنوان functional foods یا همان غذاهای عملگرا وارد چرخه تولیدات خود کرده اند .از بین این گروه نوشیدنی ها طرفداران بیشتری پیدا کردند و جایگاه خود را در سبد غذایی خانوار ها همیشگی کردند .

نوشابه پروبیوتیک  توکا نیز در دسته غذاهای عملگرا قرار دارد که علاوه بر داشتن نشان سیب سلامت آرم فراسودمند را هم با خود دارد تا مصرف کننده با خاطری آسوده نوشیدنی محبوب خود را استفاده کند و از طعم های مختلف آن لذت ببرد .

آنچه نوشابه پروبیوتیک توکا را به محصولی فراسودمند تبدیل کرده است وجود عصاره برگ گیاه  استویا به عنوان شیرین کننده سالم و بی ضرر و همینطور اضافه کردن باکتری های دوست داشتنی پروبیوتیک به ترکیبات آن است .

این بار برای سلامتی بنوشید

نوشابه پروبیوتیک توکا